MKE elnökség

A tegnapi (március 31-i) közgyűlésen megválasztották a küldöttek az új MKE vezetőséget:

az MKE elnökévé Bakos Klárát, főtitkárává Fehér Miklóst, az Ellenőrző Bizottság
elnökévé Dr. Horváth Sándor Domonkost választotta.

Elnökségi tagok lettek:

1. Biczák Péter
2. Redl Károly, Dr.
3. Kiss Gábor
4. Takáts Béla
5. Barátné Hajdu Ágnes, Dr.
6. Eszenyiné Borbély Mária, Dr.
7. Zselinszky Lászlóné

Az elnökség póttagja lett: Kührner Éva, Dr. és Szolnok Katalin

Az MKE Ellenőrző Bizottság tagja lett

1. Hangodi Ágnes, Dr.
2. Fülöp Attiláné
3. Tőzsér Istvánné
4. Elekes Eduárdné

Az MKE Ellenőrző Bizottság póttagja lett  Gyüszi László.

Bővebb információk az MKE új honlapján olvashatók.

Őszi tanulmányi kirándulás

Még van néhány hely! Szeretettel várunk új útitársakat!

Mint minden évben a CSMKE idén is szervez tanulmányi kirándulást őszre.

A célpont 2011-ben Dél-Erdély és Szászföld, ezzel befejezzük Erdélyi körutunkat.

Az időpont (az eddigiektől kissé eltérően csütörtöktől hétfőig!)

Szeptember 15-19-ig (5 nap, 4 éjszaka)

Minden fontos tudnivaló a letölthető meghívóban található.

Az eddigieknek megfelelően a CSMKE idén is támogatja tagjainak a részvételt!

Érdeklődni a meghívóban található címeken, vagy akár itt is lehet.

Szeretettel várunk minden könyvtárost, családtagot, hozzátartozót,

barátot és barátnét!

A szervezők:

Nagy Zsuzsanna és Oros Sándor

Áprilisi továbbképzés – meghívó

2011. április 7-én 9 órára ismét mindenkit szerettel várunk a Somogyiba, ahol a délelőtt az esélyegyenlőség jegyében zajlik.

Hallhatunk a törvényi háttérről, betekintést nyerhetünk a hallás-, látás- és a mozgássérültek világába. Szó lesz arról, hogy mit  tesznek a ma könyvtárai a hátrányos helyzetű társainkért.

A meghívó letölthető innen.

Sok szeretettel várunk mindenkit, hiszen a téma mindannyiunkat érinti!